Genel

İstanbul Havalimanı’na uluslararası ödül

Türkiye’nin büyük ses getiren mega projesi İstanbul Havalimanı, aylık seyahat dergisi “Global Traveler” tarafından ödüllendirildi.

Global Traveler, ABD merkezli küresel erişimi olan, sık seyahat eden, lüks tüketim yapan, premium yolculuk ve konaklama fırsatlarını deneyimleyen tüketicilere ulaşan bir seyahat dergisi.

Global Traveler dergisi ödül alacak markaları, 1 Ekim 2018 – 31 Ocak 2019 arasında okurlarına ulaştırdığı açık uçlu sorularla ve doğrudan e-posta anketi ile tespit etti.

Global Traveler Ödülleri, diğer pek çok yayından farklı olarak okuyucuları tarafından oylanırken, İstanbul Havalimanı’nın ödül aldığı kategoriyi yayıncılar, editörler, kurumsal danışma kurulu ve odak grupları belirledi.

İstanbul Havalimanı’nın ödül aldığı kategorinin kriterleri arasında inovasyon, çevresel inisiyatifler ve topluluk tanıtımındaki liderlik etkisi yer alıyor.

Dergi, ABD’nin en çok okunan dergileri arasında gösteriliyor. Aylık yaklaşık 300 bin okuyucuya ulaşan, okuyucularını dünya genelinde premium kabin, hava yolları ve konaklama hizmetleri ile buluşturan ve üst düzey yönetici, girişimci ve iş adamları tarafından da takip ediliyor.

Derginin 16 Mayıs’ta Los Angeles’ta Sofitel West Hollywood Otel’de düzenlenen ödül töreninde, İstanbul Havalimanı, “Üstün Yenilik” kategorisinde “Özel Başarı Ödülü”nün sahibi oldu.

Son Yazılar
Genel

Ay'a gidecek yerli uzay aracı üretime hazır

Ay’a gönderilecek ilk yerli uzay aracının tasarımı hazır. ROKETSAN, TÜBİTAK ve Delta-V hibrid motorun statik ateşleme ve fırlatma testlerini yapıyor. TUA Başkanı…
Genel

CS Wind Türkiye'de ikinci fabrikasını açıyor

Güney Kore merkezli rüzgar türbini kule üreticisi CS Wind, Türkiye'deki ikinci fabrikasını da İzmir'de açıyor. Güney Kore merkezli rüzgar türbini kule üreticisi…
Genel

Konut fiyatlarında fırsatçılık yapanlara uyarı

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, konut sektöründe devreye aldıkları uygulamalar üzerinden fırsatçılık yapmaya ve vatandaşları mağdur etmeye kalkışanlar hakkında ilgili her…